מעגן סוכנות לביטוח 1997 בע"מ – איתכם עד חוף מבטחים 

שילוב של חזון, ערכים ושיטות ניהול מתקדמות הם שהפכו את מעגן מסוכנות ביטוח צעירה ושאפתנית שהוקמה ב-1993 למה שהיא כיום: סוכנות דינמית שקהל לקוחותיה מכל רחבי הארץ – ממטולה בצפון ועד אילת בדרום. מעגן הרחיבה את פעילותה גם למרחב הבין-לאומי, ומתפתחת בהתמדה כבסיס איתן ומוביל בתחום ביטוח ימי.

מעגן היא ארגון מכוון לקוח ורואה בלקוחותיה את הנכס המרכזי שלה. ככזו, מונעת מעגן על ידי צורכיהם המשתנים של הלקוחות, ואליהם היא מתאימה את מוצריה ואת סל שירותיה ומתמקדת בביטוח ימי וביטוח מטענים.

כסוכנות איתנה ומגובשת של אנשי צוות איכותיים, האוחזים בסולם ערכים דומה ופועלים מתוך עבודת צוות אמיתית, יצרו יחד אנשי מעגן תרבות ארגונית ייחודית, המהווה בסיס לעשייה בכל תחומי פעילותה של הסוכנות. תרבות זו משמשת מצפן ארגוני המסמן את "רוח מעגן", דרכה של הסוכנות לאורך שנות קיומה.

השאיפה המתמדת למצוינות הביאה את מעגן לפיתוח כלים חדשניים, מתודות ניהול ושיטות ביצוע ייחודיות, המאפשרים לה לעמוד בסטנדרטים הגבוהים שהציבו מנהליה, לנהל ולבצע את דרישות הלקוח ולקצור הצלחות ושבחים בכל פעם מחדש.

מערכות הניהול והמידע של מעגן הן המתקדמות בענף הביטוח בישראל ובעולם ומהוות מודל לחיקוי ולמידה מצד סוכנויות מתחרות בענף.
במעגן מתקיים איזון בין יכולת הראייה קדימה, הצבת יעדים ברורים ויישום תוכניות עבודה באופן המקצועי ביותר לבין הצורך לעדכן ולהתאים תוכניות ויעדים אלו למציאות משתנה. איזון מורכב זה הפך את מעגן לשחקן מוביל בענף הביטוח הימי בישראל.

חדשנות והעזה הן חלק מיכולות הליבה של הסוכנות, שאינה חוששת ליזום מהלכים מקוריים ומנצחים בתחומי הניהול והביצוע: השירות, השיווק, הארגון, השיטות, התאמת הכיסויים המיוחדים ועוד.

מעגן מציעה מגוון רחב של שירותי ביטוח ימי, והיא חתם מורשה מטעם ארגון הביטוח לוידס, אנגליה. רישיון החיתום מקנה למעגן את הגמישות והיתרון במציאת פתרונות יצירתיים לצורכי הלקוח.

מייסד מעגן סוכנות לביטוח 1997 בע"מ הוא איתן לב. משרדי הסוכנות ממוקמים בתל אביב, ומוקד שירות הלקוחות מאויש סביב השעון, 24 שעות ביממה בכל ימות השבוע.

הניסיון המקצועי שלנו, הראש השקט שלך

לרשות מבוטחי סוכנות מעגן עומד צוות מנוסה ומיומן המתמחה בביטוח ימי. צוות הסוכנים שלנו מחויב לשירות אישי, יעיל ואדיב, בכל מקום ובכל זמן, ולפיתוח כלים חדשניים, מתודות ניהול ושיטות ביצוע ייחודיות, המאפשרים לנו להציע ללקוחותינו את הכיסויים האמינים, האיכותיים והמשתלמים ביותר במגוון תחומי ביטוח.

 

איתן לב

מנכ"ל הסוכנות למעלה מ 20 שנים

ניסיון עשיר בתחום הביטו הימי והביטוח האווירי

טלפון: 03-5730500 – שלוחה 1

מייל: [email protected]

כרמית

מנהלת משרד

מייל: [email protected]

אלברט

רפרנט ביטוחי חו"ל

מייל: [email protected]

חייגו עכשיו 03-5730500 או צרו קשר